Idea
Firma na swoim

Nowa marka na krakowskim rynku inwestycji biurowych HUBPOINT oferuje unikatowy koncept korzystania z biura, zależnie od potrzeb i możliwości Twojego biznesu. Dzięki innowacyjnemu modelowi biznesowemu w tej klasie budynku, sam decydujesz, czy staniesz się najemcą czy właścicielem swojego biura na powierzchniach szytych na Twoją miarę

Kup

Zakup lokalu to trwała i bezpieczna inwestycja w Twoją firmę. Postaw na pewność i niezależność własnego biura w prestiżowym budynku!

Wynajmij

To nie jest moment na zakup własnego biura? Korzystaj z zalet atrakcyjnej lokalizacji wynajmując taką powierzchnię, jakiej potrzebujesz!

Zainwestuj

Szukasz nowych możliwości lokowania kapitału? Poznaj alternatywę dla tradycyjnych inwestycji w condo lub mieszkania– wykup przestrzeń biurową i przekonaj się, jak wysoki może być zwrot kapitału!

Pobierz symulację
Dlaczego HUBPOINT?
Jesteśmy świadomi, jak istotną rolę w życiu odgrywa miejsce pracy, dlatego w odpowiedzi na te potrzeby w prestiżowej lokalizacji stworzyliśmy biura o wysokim standardzie. Twoi klienci oraz pracownicy niewątpliwie docenią zarówno funkcjonalność obiektu jak i towarzyszącą mu infrastrukturę.
Księga Wieczysta
Wychodząc naprzeciw potrzebom biznesu, w naszej ofercie znajdziesz małe, średnie oraz duże powierzchnie z własną księgą wieczystą.
Atmosfera
Wysoka jakość wykonania wraz z kameralną atmosferą budynku odgrywa istotną rolę dla samopoczucia klientów HUBPOINT jak i całego zespołu.
Biurowiec klasy Business
Nasza inwestycja to wysokiej klasy powierzchnia biurowo-usługowa zrealizowana w kameralnej formie, dopasowana do różnych potrzeb. Zaprojektowana z naciskiem na funkcjonalność pozwoli Ci cieszyć się komfortem użytkowania
Lokalizacja
Bez zgiełku korporacyjnych centrów, ale w sercu Krakowa. HUBPOINT znajduje się w miejscu świetnie skomunikowanym z całym miastem, również dzięki bliskości sieci transportu publicznego, w tym SKA.
Dlaczego my?
HUBPOINT to nasza kolejna inwestycja w idei Kup, Wynajmij, Zainwestuj, która powstała w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów. Doświadczenie w zakresie inwestycji i rynku nieruchomości pozwala nam z pełną świadomością tworzyć oferty dopracowane w najmniejszych szczegółach
Zobacz ofertę