Lokalizacja

Świetne położenie
Podgórze łączy w sobie bliskość Starego Miasta z tętniącym życiem otoczeniem usługowo-biznesowym. Bezpośrednie sąsiedztwo Ronda Matecznego, jednego z najważniejszych punktów komunikacyjnych na mapie Krakowa, znacząco wpływa na prestiż biurowców HUBPOINT.

Komunikacja

Restauracje

Banki/Urzędy

Poczta

Aktywność

Naciśnij i i przewiń, aby przybliżyć mapę
Lotnisko
15 km
Obwodnica
4,5 km
Centrum
3 km
Bulwary Wiślane
1 km
Biurowce Hubpoint
Budynki doskonale wkomponowują się w przestrzeń Podgórza, łącząc w sobie klasyczną elegancję z nowoczesnym designem. Położone w zielonym sąsiedztwie biurowce HUBPOINT zachowują unikalny dla tej dzielnicy balans biznesowego prestiżu i bliskości natury.
Stare Podgórze
Podgórski prawy brzeg Wisły to doskonały balans pomiędzy klimatem Starego Miasta, nowoczesną architekturą, a zielenią bulwarów wiślanych i Parku Bednarskiego. Ciesz się wszystkimi atutami Krakowa w jednym miejscu!
Miasto biznesu
Kraków to jedno z najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Łatwość dostępu do krajowego i międzynarodowego biznesu oraz wykwalifikowanej kadry pracowniczej sprawia, że jest to miejsce wielkich możliwości. Nowoczesność i postęp łączą się tutaj z historią i tradycją. Niepowtarzalna atmosfera sprawia, że Kraków jest chętnie wybierany jako miejsce do życia