Idea
Firma na swoim

Stworzyliśmy doskonałą przestrzeń dla Twojej firmy, niezależnie od aktualnego etapu jej rozwoju. Sam zdecyduj, jaka forma korzystania z powierzchni biurowej jest dla Ciebie najlepsza. Wynajem czy kupno niewielkiej przestrzeni na własność? Dzięki innowacyjnemu modelowi biznesowemu, masz pełną dowolność wyboru!

Kup

Zakup lokalu to trwała i bezpieczna inwestycja w Twoją firmę. Postaw na pewność i niezależność własnego biura w prestiżowym budynku!

Wynajmij

To nie jest moment na zakup własnego biura? Dalej możesz cieszyć się prestiżową lokalizacją wynajmując taką powierzchnię, jakiej potrzebujesz!

Zainwestuj

Szukasz nowych możliwości lokowania kapitału? Poznaj alternatywę dla tradycyjnych inwestycji w condo lub mieszkania– wykup przestrzeń biurową i przekonaj się, jak wysoki może być zwrot kapitału!

Powody dla których
warto nas wybrać
Wiemy, jak ważne jest miejsce pracy. Stworzyliśmy biura o wysokim standardzie i komforcie użytkowania, które spełnią potrzeby Twoich klientów i pracowników.
Księga Wieczysta
Rozumiemy różne potrzeby biznesu, dlatego w naszej ofercie znajdziesz małe, średnie i duże powierzchnie z wyodrębnioną księgą wieczystą.
Atmosfera
HUBPOINT łączy w sobie wysoki standard, profesjonalizm oraz kameralną atmosferę. Twoi pracownicy i klienci będą z chęcią wracać do tego spokojnego miejsca w samym sercu miasta.
Biurowiec klasy Business
Nasza inwestycja to wysokiej klasy powierzchnia biurowo-usługowa zrealizowana w kameralnej formie, dopasowana do różnych potrzeb. Zaprojektowana z naciskiem na funkcjonalność pozwoli Ci cieszyć się komfortem użytkowania
Lokalizacja
Bez zgiełku korporacyjnych centrów, ale w sercu Krakowa. HUBPOINT znajduje się w miejscu świetnie skomunikowanym z całym miastem, również dzięki bliskości sieci transportu publicznego, w tym SKA.
Dlaczego warto z nami
współpracować?
HUBPOINT to nasza kolejna inwestycja w idei Kup, Wynajmij, Zainwestuj, która powstała w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów. Doświadczenie w zakresie inwestycji i rynku nieruchomości pozwala nam z pełną świadomością tworzyć oferty dopracowane w najmniejszych szczegółach
Zobacz ofertę